Zdecydowałeś.

Kochasz ją i chcesz z nią być.

Chcesz poprosić  ją o rękę i zrobić to tak by zobaczyć samo szczęście w jej oczach.

Zaręczyny to moment, który będziecie jeszcze długo wspominać i opowiadać w anegdotach. To również moment, który Ty masz sam zaaranżować.

 

Sam?

Tak wiemy, że sam potrafisz zaręczyć się oraz zrobić wiele innych rzeczy. Może zmienić koło, otworzyć firmę, awansować, ugotować specjał szefa kuchni, wnieść ciężką torbę na czwarte piętro lub rozśmieszyć ją do łez. 

Ona też to wie i widzi. Dlatego z Tobą jest.

Możesz więc zacząć poszukiwania i wpisać do Google "zaręczyny", "pierścionek zaręczynowy" i odmieniać "romantyczny" na wszystkie przypadki.

Lub

Jeśli uważasz tak jak my, że kobieca ręka i głowa może ten wyjątkowy dzień odstresować, udoskonalić lub zwyczajnie zająć się sprawami, które do tej pory były specjalnością twojej dziewczyny, jesteś w dobrym miejscu.

Dlaczego My?

Nie narzucamy naszej wizji idealnych zaręczyn lub rocznicy. Podchodzimy do każdego indywidualnie i dostosowujemy ją do Was

Połączenie wiedzy i doświadczenia Konsultantki Ślubnej oraz absolwentki Tourism Management to połączenie idealne

Dzięki znajomości branży ślubnej i turystycznej proponujemy tylko sprawdzonych dostawców oraz wyjątkowe miejsca

Mamy wyobraźnię, gust, pasję i jest to dla nas przyjemność współpracować z mężczyznami, którzy chcą uszczęśliwiać kobiety

Nawet jeśli twoja partnerka preferowałaby oświadczyny podczas skoku z samolotu i wzdryga się na samą myśl o kąpieli w płatkach róż lub słowo "romantyczny" kojarzy Wam się jedynie z komediami, których i tak nie oglądacie, moment oświadczyn będzie jedną z najbardziej romantycznych chwil Waszego życia. 

Ale to tylko Wy wiecie co dla Was to słowo oznacza.

Nie będziemy narzucać romantycznej wizji zaręczyn. Będziemy ją z Tobą tworzyć.

Nasze pakiety

Najnowsze wpisy

Zadzwoń

PL +48 796 522 257

Wyślij email

Śledź  nas

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

Godziny biurowe

Poniedziałek - Piątek

9 - 17